INFRAČERVENÝ TERMÁLNÍ SYSTÉM a jeho VLIVY


INFRAČERVENÝ TERMÁLNÍ SYSTÉM A KRÁSA

Zlepšuje prokrvení kůže což je podmínka pro její krásu.
Kůže má nový lesk odstraněním kožních nečistot a odumřelých kožních buněk z důvodu hlubokého čistění nečistot. Nechává kůži měkkou a hebkou.
Zlepšuje elasticitu a napětí kůže.
Zlepšuje akné, ekzémy, psoriasis, popáleniny, poškození kůže (odřeniny, pořezání).
Otevřené rány se lépe hojí se zmenšením velikosti jizvy.
Hluboké prohřátí tkání a následné pocení pomáhá k odstraňování celulitidy.
Používání infračervené sauny urychluje jakýkoli program proti celulitidě.

INFRAČERVENÝ TERMÁLNÍ SYSTÉM A STRES

Pomáhá k odstraňování stresu za příjemné teploty.
Infračervený sauna oblek znamená skutečně revoluci v oblasti saunování a možnosti regenerace organismu za využití terapeutického efektu infračerveného záření. Infračervené záření tohoto sauna obleku je skutečně bezpečné. Není třeba mít obavy. Toto záření nemá nic společného s UV zářením (odpovědným za spálení a poškození kůže při opalování), anebo nukleárním zářením. Zářící teplo je jednoduše forma energie, zahřívající tělesa přímo, proces zvaný konverze, a to bez zahřívání vzduchu, který je mezi nimi. Toto zářící teplo je právě infračervené záření - IR.

ÚČINKY NA IMUNITNÍ SYSTÉM

Dr. Paro uvádí, že zvýšení tělesné teploty vede k usmrcení bakterií a virů nebo u některých druhů alespoň k zástavě jejich reprodukčního cyklu. Při infekci organismu dochází současně ke zmnožení leukocitů, odpovědných za likvidaci infekce.
Tohoto efektu můžeme dosáhnout i v infrakabině díky možným rozsahům infračerveného záření. V rámci prevence infekce se doporučuje pobývat v kabině nejprve krátký časový interval při nižší teplotě, pak postupně interval prodlužovat a teplotu zvyšovat. Pokusy z Michiganské university prokazují stimulaci imunitního systému a likvidaci infekce. Hlavně v počátečním stadiu onemocnění, kdy ještě nejsou choroby plně rozvinuty, se doporučuje včasné prohřívání k likvidaci infekce tepelným efektem. Jsou-li choroby plně rozvinuty, prohřívání se nedoporučuje, hrozí riziko zásahu do termoregulačních tělesných mechanismů.

INFRAČERVENÝ TEPELNÝ SYSTÉM SE RYCHLE DOSTÁVÁ DO POPŘEDÍ ZÁJMU

Infrasauna představuje novou generaci saun fungující na zcela odlišném principu než běžné sauny. Mezi těmi, kdo měl možnost vyzkoušet vynikající vlastnosti tohoto infračerveného tepelného systému byli sportovci na OH v Atlantě v rove 1996, kde byla infrasauna vyhlášena saunou pro OH.