VACUSLIM 48 

Vakuový zeštíhlující a anticelulitní tělový zábal

Vypadat dobře! Cítit se dobře!
Jak zhubnout bez stravy? Jak odstraním celulitidu bez cvičení? Jak může být moje kůže krásnější a jemnější? 

Existuje mnoho otázek o kráse a všechny mají pouze jednu odpověď - Vacuslim 48 je inovativní řada produktů na zlepšení těla, která jsou navržena pro léčbu hubnutí v kosmetickém salonu.Díky nové metodě Vacuslim 48, která využívá vakuové balení, je dosaženo hluboké a rychlé penetrace účinných látek z přípravků, které stimulují přirozené funkce těla.

Kompletní program odstranění tukových usazenin, tvarování těla, zpevnění pokožky a odstranění celulitidy.
VACUSLIM 48 umožňuje zvýšený přísun kyslíku do buněk a zvýšený oběh, což má za následek hlubší a rychlejší průnik účinných látek VACUSLIM 48. Výsledek je měřitelný ihned po ošetření (30 minut).

6 účinků během 1 profesionálního použití!

  • ZEŠTÍHLUJÍCÍ ÚČINEK - rychle rozpouští tukové zásoby a zpomaluje tvorbu nových tukových zásob
  • ZPEVŇUJÍCÍ ÚČINEK - zpevní a vytvaruje postavu, zvýší kožní tonus
  • DETOXIKAČNÍ ÚČINEK - pročistí lymfatický systém a výrazně redukuje toxiny v těle. Dochází k efektulymfatické drenáže
  • EFEKT ODVODNĚNÍ - eliminuje nadbytečnou vodu a odvádí toxiny z těla
  • ANTI-CELULITIDNÍ EFEKT - zvýší cirkulaci v okrajových částech těla, která zajistí rychlejší odbourávání celulitidy
  • CARBOXY EFEKT - podtlak zvýší proudění kyslíku do buněk a podpoří hlubší penetraci aktivních látek do pokožky


Vacuslim 48 (2 v 1 zeštíhlující a anticelulidní ošetření) může být použito jednorázově nebo jako doplněk pro rychlejší a lepší výsledky při dalších anticelulitidních ošetřeních, s kosmetickými přístroji na bázi mezoporace, kavitace, radiofrekvence či maderoterapie a anticelulitidními masážemi nebo lymfatickými masážemi.

Aktivní ingredience 

SymFit - revoluční složka v anticelulitidních programech - nižuje tvorbu a reprodukci tukových buněk (adipogeneze). Snižuje a brání růstu tukových buněk (lipogeneze). Zvyšuje spalování tuků a čistí tělo. Snižuje viditelné známky celulitidy.

L-Carnitine - podporuje spalování tukových kyselin, napomáhá transportu tuků do mitochondrií, kde se tuk přeměňuje na energii.

Rutinsulfát - je ověřená složka pro snížení celulitidy a pocitu těžkých nohou. Tento biflavonoid zlepšuje periferní krevní oběh, zajišťuje zásobování tkání živinami a vylučuje škodlivé látky z tkáně.

Kofein - silný antioxidant, který rozkládá tuk v hlubších vrstvách pokožky a současně zlepšuje mikrocirkulaci.

Thermolate - zrychluje krevní oběh a způsobuje příjemné teplo na těle. Tento pocit tepla může trvat 30 minut až 2 hodiny.

Extrakt z kaštanu divokého - extrakt z divokých kaštanů, escin, zmírňuje příznaky unavených a těžkých nohou a snižuje otoky.

Extrakt z břečťanu (Hedera Helix) - bsahuje látky, které účinně bojují proti celulitidě a snižují viditelnost pomerančové kůry na kůži.

Extrakt z mořských řas - intenzivně hydratuje a osvěžuje pokožku.

Komplex éterických olejů - séra používaná pro péči o tělo během ošetření Vacuslim 48 obsahují komplex éterických olejů z citronu, skořice, pomeranče a rozmarýnu a krémy obsahují komplex éterických olejů z bergamotu, máty a levandule. Komplex těchto éterických olejů osvěžuje a uvolňuje pokožku a přispívá k jejímu lepšímu vzhledu.

Kontraindikace

vysoký krevní tlak, cukrovka, bezprostředně po chirurgických zákrocích (6 měsíců po operaci), těhotné ženy, kojení dítěte, po císařském řezu (6 měsíců po řezu), maligní onemocnění, epilepsie, osoby s těžkými onemocněními ledvin, jakékoliv změny na kůži ve formě dermatitidy, ekzému, po soláriu a depilaci. 

DOBA OŠETŘENÍ: 40 - 50 minut (včetně přípravy na ošetření a závěrečné péče)

DOPORUČENÝ POČET OŠETŘENÍ: výsledky jsou viditelné po jednorázovém ošetření, dlouhotrvající účinky přetrvávají po 4 -10 ošetření (1-2x týdně) podle potřeb klientky

Ceník VACUSLIM 48

Součástí ošetření je 30 minut strojové lymfodrenáže

Ošetření zkušební

Chcete si vyzkoušet ošetření? Právě pro Vás je určena zkušební kúra. Zkušební kúru lze využít pouze jednou.

800 Kč

Ošetření - samostatné, jednorázové

1200 Kč

Balíček 6 x ošetření

Pro dlouhotrvající účinky je doporučeno opakování ošetření po 3 dnech. Tento balíček můžete také využít pro udržovací ošetření 1 x za měsíc.

6000 Kč

Balíček 12 x ošetření

Pro dlouhotrvající účinky je doporučeno opakování ošetření po 3 dnech. Tento balíček můžete také využít pro udržovací ošetření 1 x za měsíc.

10800 Kč

Paže zkušební

650 Kč

Paže - samostatné, jednorázové

800 Kč

Balíček 6 x ošetření paží

3900 Kč

Balíček 12 x ošetření paží

7200 Kč

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas.