WOW Shape

Dejte sbohem celulitidě a přivítejte léto s WOW Shape!

Ať už pro zlepšení celulitidy nebo zmenšení objemu, WOW Shape je vynikající jako řešení před důležitou událostí. Letní prázdniny, Vánoce nebo zvýšení sebevědomí.

Zkrátka, když potřebujeme tlak, který nám pomůže toho rychle dosáhnout.

Ve dvou sezeních (nebo méně) jsou výsledky překvapivé. Na nohou a břiše je totiž již po prvním sezení patrný výrazný úbytek centimetrů a kůže v ošetřované oblasti je napnutá.

Také jako součást kompletního detoxikačního a remodelačního plánu kombinovaného s anticelulitidou a nutrikosmetikou pro kontinuitu doma a dobré zdravé návyky.

Je pro vás, pokud trpíte lokalizovaným tukem v jedné nebo více konkrétních oblastech, chcete ošetřit tukové a celulitidové usazeniny a tonizovat pokožku. Pokud patříte k těm, kteří preferují méně agresivní a příjemnější přirozené techniky, jako je WOW Shape, budete ho milovat!

Ať už plánujete letní dovolenou, speciální akci nebo si jen chcete dodat sebevědomí, snížení celulitidy a vytvarování těla nebylo nikdy rychlejší a efektivnější než s WOW Shape .

Ve světě, kde je klíčová bezprostřednost, přichází toto ošetření jako dokonalé řešení pro ty, kteří hledají expresní výsledky, aniž by ohrozili kvalitu a zdraví své pokožky.

Celulitida postihuje 9 z 10 žen. Může se objevit bez ohledu na velikost nebo tvar těla. Naštěstí s WOW Shape a rutinou domácí péče to dokážeme efektivně udržet na uzdě.

Komplexní řešení pro boj s celulitidou a tvarování těla

Germaine de Capuccini vyvinul účinné kosmetické ošetření s aktivními komplexy, které jsou založeny na čtyřech základních a vzájemně se doplňujících účincích, které působí z různých úhlů a léčí celulitidu od jejího vzniku.

 • Anticelulitidní účinek: bojuje a redukuje celulitidu a stimuluje spalování tuků z různých úhlů.

 • Detoxikační účinek: detoxikuje, odvodňuje a aktivuje krevní oběh.

 • Zeštíhlující efekt: snižuje objem a pomáhá odblokovat zadržování tekutin díky anticelulitidnímu a odvodňovacímu účinku.

 • Preventivní účinek: pomáhá předcházet tvorbě nových tukových zásob. 

Viditelné výsledky od prvního sezení

Zažijte větší lehkost, ztrátu centimetrů v průměru a výrazné zlepšení textury vaší pokožky, hladší a hladší.

Díky dvěma dostupným možnostem ošetření nabízí WOW Shape jak šoková sezení, tak intenzivní celkovou léčbu, aby vyhovovala vašim specifickým potřebám a cílům.

Díky kombinaci účinných aktivních receptur, inovativních vakuových technik a tepelných kontrastů poskytuje WOW Shape viditelné a dlouhotrvající výsledky.

 • Silné lipolytické formule

 • Inovativní technika vakuového balení

 • Tepelný kontrast

 • Anticelulitidní a drenážní ruční masáž

Připojte se k revoluci WOW Shape a připravte se, že toto léto budete vypadat co nejlépe! Pokud hledáte rychlé, efektivní a dlouhotrvající výsledky, WOW Shape je vaše komplexní řešení pro boj s celulitidou a vytvarování těla, jak jste vždy chtěli! 

Tipy, jak zlepšit výsledky doma

 • Zvyšte její lipolytický a anti-jo-jo účinek s FOREVER FIT.

 • Zvyšte účinky a připravte pokožku před ošetřením tělovým peelingem, jako je SALT SCRUB.

 • Po ošetření pijte hodně vody nebo vypouštěcích nápojů, jako je CELLU-DREN COMPLEX .

 • Doplňte svou rutinu pravidelným cvičením a vyváženou stravou, abyste maximalizovali výsledky.

Ceník

Jednorázové ošetření

(břicho, boky, dolní končetiny)

1 350 Kč

6 ošetření ( 5 +1 zdarma )

(břicho, boky, dolní končetiny)

6 750 Kč

12 ošetření ( 10+ 2 zdarma)

(břicho, boky, dolní končetiny)

13 500 Kč 

WOW Shape metoda může být používána jako samostatné ošetření, nebo v kúře, která se provádí pro trvalé účinky. Kúra se doporučuje 6x až 12x ošetření 2-3x týdně.

Tyo balíčky můžete také využít pro udržovací ošetření 1 x za měsíc.