Arosha Body Wrap

Exkluzivní metoda ve 3 krocích

Profesionální, jedinečná a osobitá metoda. Spojením vědy a technologie Arosha vyvinula strategii THREEPHASE, použitelnou pro obličej a tělo: RESET, RESTORE a  ATTACK neustále podporované CHECK UP a BOOST, aby poskytovaly synergické akce zaměřené na výsledek.

AROSHA V NAŠEM STUDIU

Italská kvalita řady AROSHA a naše dlouholeté zkušenosti se spoluprací se značkou, umožňující dokonalý, individuální výběr vhodného typu obvazů, doba ošetření a doplňkové aktivity jsou zárukou těch nejlepších výsledků!

Do značky AROSHA  jsme zamilovaní již 20 let

Arosha je evropským lídrem produktů siluety modelingu, boje s celulitidou a nechtěnými centimetry
Značka se prodává po celém světě Vyznačuje se italskou kvalitou ,komfortním použití a mnoho účinných řešení, jejichž účinky jsou viditelné za velmi krátkou dobu
Ověřený systém tělových bandáží s okamžitým úbytkem tělesného objemu s garantovaným účinkem

Ošetření AROSHA bandáží jsou expresní regenerační, anticelulitidní, zeštíhlující, zpevňující a liftingové programy.

 Jedná se o vícestupňovou péči s použitím různých druhů jemných obvazů AROSHA z přírodní bavlny, napuštěné mnoha účinnými látkami. Inovativní kombinace těchto složek okamžitě tvaruje postavu a vyživuje pokožku. Příjemný obklad obepíná tělo a dodává pocit pohodlí a relaxace. Bandáže AROSHA mají široké spektrum účinku a úžasné množství možností! 

CHECK-UP - dignostika

DIAGNOSTIKUJEME STAV a vývoj celulitidy a tukové tkáně. 

Před výběrem správného programu Arosha  vás zveme na BEZPLATNOU konzultaci v našem salonu. 

Během této návštěvy diagnostikujeme problém, se kterým se potýkáte, stupeň a typ celulitidy atd.,  A vybereme vhodný léčebný program.  (počet ošetření a typů použitých obvazů)

TERMOGRAFICKÁ SADA DETEKTORU CELULITITY

Kontaktní termografie zapouzdřený tekutý krystal

Detektor celulitidy je kontaktní termografický systém chráněný mezinárodním patentem, který umožňuje detekovat a klasifikovat tepelné projevy celulitidy, lokalizovat ošetřované oblasti vyžadující větší pozornost a navrhnout klientovi všechny možnosti ošetření.

RESETOVÁNÍ -DETOXIKACE

Je to první fáze METODY, která je nezbytná k OKYSLÍČENÍ, DETOXIKÁCI a důkladnému OČIŠTĚNÍ pokožky a tím ji připraví na lepší vstřebávání funkčních látek následných ošetření.

OBNOVA -NASTARTOVÁNÍ

Druhá fáze METODY je navržena tak, aby OBNOVILA  a VYROVNOVALA komplexní strukturu kůže, aby poskytla nezbytné prvky pro její ochranu a integritu, než se přistoupí k napadení konkrétních nedokonalostí. 

ÚTOK- 

CÍLENÉ ZAMĚŘENÍ

Je to třetí a poslední fáze METODY, která zahrnuje ošetření každé specifické nedokonalosti: důkladně vyčištěná, detoxikovaná a "reaktivovaná", pleť je připravena přijímat akce zaměřené na SNÍŽENÍ přítomných nedokonalostí, aby bylo dosaženo požadovaného výsledku.


Fáze CHECK-UP, RESET, RESTORE a ATTACK zahrnují programy a nástroje pouze pro PROFESIONÁLNÍ použití, aplikovatelné do kabiny podle protokolu navrženého pro maximalizaci výhod a výsledků.

Fáze BOOST je přirozeným pokračováním předchozí cesty. Pomocí domácích produktů AROSHA snadno dosáhnete ještě jasnějších výsledků.

OBJEVTE NAŠE PRODUKTY

Na závěr aplikujeme vhodný krém, který zdůrazní účinek ošetření.

POSTUP :

Ošetření začíná masáží těla kartáčem AROSHA. Díky suchému kartáčování peelingujeme pokožku a stimulujeme mikrocirkulaci, čímž připravujeme tělo na přikládání obvazů. Díky kartáčování se účinné látky z obvazů dokážou dostat hlouběji a působit intenzivněji. Dalším krokem je omotat tělo vybraným obvazem a pak... začíná skutečné kouzlo AROSHA! Účinné látky z obvazů pronikají hluboko do pokožky a zasahují její problémy.

  • Redukují celulitidu
  • Odvádějí stagnaci vody
  • Odstraňují lymfatický edém
  • Jsou pevné
  • Vyživují pokožku a vyrovnávají její barvu
  • Urychlují spalování tuků
  • Zmenšují obvod

VĚTŠÍ EFEKT - TECHNOLOGIE

Díky rozmanitému složení produktů Arosha jsme schopni upravit ošetření tak, aby fungovalo s příslušným zařízením, aby se zvýšila účinnost léčby.

Aktivují průchod lymfy a uvolňují lymfatické cévy. Ty tvoří významnou součást imunitního systému. Odpovídají za sběr a odplavování odpadních toxických látek z tělesných tkání. Cílem je zabezpečit dobrý odtok lymfy z oblasti podkoží zpět do krevního oběhu. 

Svalová stimulace zvyšuje prokrvení a pružnost svalové tkáně v hladkých svalech, posiluje příčně pruhované svaly (zvyšuje intenzitu kontrakce a relaxace). V důsledku jeho působení na vegetativní nervový systém se zvyšuje odbourávání tuků.

Otázky a odpovědi

 Kdy jsou viditelné první účinky ?

Ošetření přináší okamžité účinky, které jsou viditelné již po prvním ošetření.

 Jak dlouho procedura trvá?

Ošetření s přípravou trvá 60 minut včetně strojové lymfodrenáže.

 Jak se na proceduru připravit? 

Na zákrok není potřeba se nijak zvlášť připravovat. Na místě pacient obdrží jednorázové spodní prádlo, protože se jedná o mokrou proceduru.

 Jaké jsou kontraindikace? 

Kontraindikacemi léčby jsou: těhotenství a kojení, kožní záněty, poruchy prokrvení a problémy s krevním tlakem.

Jaký bude efekt ?

  • Expresní efekt tvarování postavy.
  • Zmenšení obvodu a vyživení pokožky již po prvním ošetření.
  • Pokud použijete sérii ošetření šitých na míru individuálním potřebám pleti a stávajícím problémům, účinky ošetření jsou velkolepé.

Komplexně v komplexech!  Všechna ošetření v našem studiu lze mezi sebou libovolně kombinovat a dosáhnout tak synergického efektu - vzájemného posílení jejich působení. Díky tomu jsme schopni urychlit a prohloubit dosažené výsledky! Naši specialisté vám rádi připraví individuální akční plán, který bude pro vás ten nejlepší! 

Neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou konzultaci

Máte zájem o konzultaci?