LIPOLASER - laserová lipolýza

Lipolýza je odbourávání tuku uloženého v tukových buňkách.

Laserová lipolýza využívá přirozených metabolických procesů v těle a paměťového efektu. Buňky si informaci o hubnutí předávají a dochází k úbytkům na celém těle.

Během 6-8 aplikací můžete ztratit i 9 cm v problematických partiích.

Většina naší dospělé populace trpí výskytem nadměrného tuku nebo celulitidy.

Stárnutí ovlivňuje metabolické , endokrinní a vaskulární systémy, které mohou vést k neschopnosti efektivně vypouštět odpadní produkty. Lymfatický systém a cévní mikrocirkulace jsou obzvláště postiženy.

Výsledné hromadění odpadních produktů způsobuje změny v propojení tkáně a cévky se ucpávají, čímž způsobují otoky až lymfedém. 

Tukové buňky jsou posléze posunuty směrem nahoru , ke spodní vrstvě pokožky ( škáry/ dermis ) , ve vláknitých oblastech (kolagenových ,elastinových a retikulínových vláken ) ,kde se běžně nevyskytují .

Tím dochází ke snižování tonusu pokožky a ztráty elasticity. Tvarohový vzhled pokožky je způsoben ubýváním vláknitých oblastí a uvolňováním pokožky. Naše přístroje Vám pomohou snížit rozsah celulitidy bezpečně a bezbolestně.

Nejvýkonnější Laserová Lipolýza 4D MegaLipo. 

Novinkou je integrace čtyř vlnových délek laserů 635nm, 660nm, 780nm a 980nm současně na padu a při jednom ošetření. Což dále zefektivňuje ošetření a umocňuje výsledky.

Je vhodný i pro klienty s nadváhou či obezitou a pro muže. 

Co je lipolýza ?

Lipolýza je odbourávání tuku uloženého v tukových buňkách. Během lipolýzy se do krevního oběhu uvolňuje tuk z tukových buněk a ten je následně v játrech ,během metabolického procesu ( ketóze ) přeměněn na volné mastné kyseliny a ketolátky, které organismus může využít jako zdroj energie .

Co je laserová lipolýza ?

Lipolýza vyvolaná vysílání laserové energie o síle 635nm až 980nm . Startuje fotochemickou reakci v jádru tukových buněk a tím aktivuje proces, kterým se tyto buňky přirozeně zbavují svých tukových zásob. Je prokázáno, že během ošetření v délce 30-40 minut se uvolní 40-60 g tuku, což představuje 1600-2100 kj.

Výhody ošetření laserovou lipolýzou ?

 • Okamžité výsledky!
 • Zmenšení objemu tukových buněk
 • Viditelné zjemnění celulitidy
 • Stimulace lymfatického systému
 • Zpevnění, vyhlazení a zjemnění pokožky
 • Výsledky srovnatelné s klasickou liposukcí
 • Nezatěžuje organismus
 • Využívá přirozených metabolických procesů v těle

Je rozdíl ve výkonosti a tím v efektivnosti ?

ANO ! Záleží na počtu a výkonu takzvaných PAD-ů .  

Laserové PADy, obsahují různý diodově-laserových bodů o výkonu 85 mw

4D MegaLipo
4D MegaLipo

Díky velkým padům ( desky) umožňuje plošné ošetření větších a více partií najednou.

 1. Délka ošetření : 20-30 minut
 2. Počet laserových diod : 582

 3. Počet Padů : 8+4

 4. Výkon: 350 mW 

Jak to vše funguje

 1. Aktivace lipázy - enzymů zodpovědných za rozklad triglyceridů na jednodušší mastné kyseliny, které se poté jednodušeji odstraňují z buňky. Tento proces probíhá uvnitř buňky.
 2. Fotoporace membrány adipocytů jako důsledek zvýšené krevní cirkulace. Mikropóry v buněčné membráně, umožňují rychlejší a jednodušší odstranění tukové emulze z buňky.

Adipocyt zůstává menší a vyprázdněný, aniž by se jakýmkoliv způsobem poškodily jeho membrány anebo kapiláry. Tím pádem nehrozí žádné nebezpečí vzniku hematomů.

Co je důležité vědět

Před a po ošetření

3 hodiny před ošetřením a 2 hodiny po ošetření nic nejezte a pijte pouze čistou vodu bez jakýchkoli příměsí.Vyhýbejte se slazeným a ochuceným nápojům.

V den ošetření jezte lehčí netučná jídla.

Dva dny před a dva dny po ošetření nepijte žádný alkohol.

Frekvence  a počet ošetření

Při redukčních programech doporučujeme ošetření absolvovat s intervaly do 72 hodin.

U udržovacích programů je možné ošetření absolvovat 1 x týdně. Počet záleží na intenzitě postižení. Zpravidla doporučujeme 6-12 ošetření .

Kontraindikace

Infekční choroby, onemocnění jater,onemocnění ledvin,epilepsie, ,těhotenství,diabetes,poruchy srážlivosti krve, fotosenzitivní kožní onemocnění,nedávný chirurgický zákrok (méně než 6 týdnů)všechny disfunkce nervového systému ( svalová skleróza, Parkinsonova choroba,...)

CENÍK

4D MegaLipo ( 30 minut )

550 Kč

10 x 4D MegaLipo

4500 Kč

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas.