VACUSLIM 48

Vakuový zeštíhlující a anticelulitní tělový zábal

Profesionální ošetření těla s viditelnými výsledky po 30 minutách. Inovativní metoda hubnutí, tvarování postavy a redukci celulitidy.

Vacuslim 48 je tvarující ošetření, jenž přináší viditelné výsledky. Ošetření je zcela bezbolestné. Vacuslim 48 produkty mají patentované složení, nezaměnitelnou vůni a barvu. Výsledky se dostavují po prvním ošetření při správném použití a následováním pracovního postupu.

Díky nové metodě Vacuslim 48 s vakuovým podtlakem je dosaženo hlubokého a rychlého pronikání účinných látek z produktů, které stimulují přirozené funkce těla. 

6 účinků během 1 profesionálního použití!

 • ZEŠTÍHLUJÍCÍ ÚČINEK - rychle rozpouští tukové zásoby a zpomaluje tvorbu nových tukových zásob
 • ZPEVŇUJÍCÍ ÚČINEK - zpevní a vytvaruje postavu, zvýší kožní tonus
 • DETOXIKAČNÍ ÚČINEK - pročistí lymfatický systém a výrazně redukuje toxiny v těle. Dochází k efektu lymfatické drenáže
 • EFEKT ODVODNĚNÍ - eliminuje nadbytečnou vodu a odvádí toxiny z těla
 • ANTI-CELULITIDNÍ EFEKT - zvýší cirkulaci v okrajových částech těla, která zajistí rychlejší odbourávání celulitidy
 • CARBOXY EFEKT - podtlak zvýší proudění kyslíku do buněk a podpoří hlubší penetraci aktivních látek do pokožky

Vacuslim 48 (2 v 1 zeštíhlující a anticelulidní ošetření) může být použito jednorázově nebo jako doplněk pro rychlejší a lepší výsledky při dalších anticelulitidních ošetřeních, s kosmetickými přístroji na bázi :

 • Lamfodrenáže
 • Kavitace
 • Radiofrekvence 
 • Maderoterapie

Druhý titulek

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem aperiam.

Ošetření přípravky VACUSLIM 48

 • Je relaxační a bezbolestné vakuové ošetření s příjemným pocitem chladu, který zvyšuje termogenezi a tím mírnou spotřebu kalorií.
 • Dělá vakuový efekt - umožňuje hlubší a rovnoměrné penetrování účinných látek k dosažení rychlých a dlouhotrvajících výsledků.
 • Neovlivňuje vaše každodenní aktivity (běh, opalování, plavání).
 • Je možné opakovat bez vedlejších účinků, dokud není dosaženo požadovaného výsledku.
 • Má prodloužený účinek až 48 hodin což znamená, že produkty dále pracují i po odchodu klientky z Vašeho salonu.

Aktivní ingredience

SymFit - revoluční složka v anticelulitidních programech - nižuje tvorbu a reprodukci tukových buněk (adipogeneze). Snižuje a brání růstu tukových buněk (lipogeneze). Zvyšuje spalování tuků a čistí tělo. Snižuje viditelné známky celulitidy.

L-Carnitine - podporuje spalování tukových kyselin, napomáhá transportu tuků do mitochondrií, kde se tuk přeměňuje na energii.

Rutinsulfát - je ověřená složka pro snížení celulitidy a pocitu těžkých nohou. Tento biflavonoid zlepšuje periferní krevní oběh, zajišťuje zásobování tkání živinami a vylučuje škodlivé látky z tkáně.

Kofein - silný antioxidant, který rozkládá tuk v hlubších vrstvách pokožky a současně zlepšuje mikrocirkulaci.

Thermolate - zrychluje krevní oběh a způsobuje příjemné teplo na těle. Tento pocit tepla může trvat 30 minut až 2 hodiny.

Extrakt z kaštanu divokého - extrakt z divokých kaštanů, escin, zmírňuje příznaky unavených a těžkých nohou a snižuje otoky.

Extrakt z břečťanu (Hedera Helix) - bsahuje látky, které účinně bojují proti celulitidě a snižují viditelnost pomerančové kůry na kůži.

Extrakt z mořských řas - intenzivně hydratuje a osvěžuje pokožku.

Komplex éterických olejů - séra používaná pro péči o tělo během ošetření Vacuslim 48 obsahují komplex éterických olejů z citronu, skořice, pomeranče a rozmarýnu a krémy obsahují komplex éterických olejů z bergamotu, máty a levandule. Komplex těchto éterických olejů osvěžuje a uvolňuje pokožku a přispívá k jejímu lepšímu vzhledu.am.

KONTRAINDIKACE

vysoký krevní tlak, cukrovka, bezprostředně po chirurgických zákrocích (6 měsíců po operaci), těhotné ženy, kojení dítěte, po císařském řezu (6 měsíců po řezu), maligní onemocnění, epilepsie, osoby s těžkými onemocněními ledvin, jakékoliv změny na kůži ve formě dermatitidy, ekzému, po soláriu a depilaci.

DOBA A POČET OŠETŘENÍ

40 - 50 minut (včetně přípravy na ošetření a závěrečné péče)

výsledky jsou viditelné po jednorázovém ošetření, dlouhotrvající účinky přetrvávají po 4 -10 ošetření (1-2x týdně) podle potřeb klientky

Ceník

1 Ošetření 

(břicho, boky, dolní končetiny) 

1200 Kč

6 Ošetření

(břicho, boky, dolní končetiny) 

6000 Kč

12 Ošetření

(břicho, boky, dolní končetiny) 

10800 Kč

1 Ošetření

ošetření horních končetin

800 Kč

6 Ošetření

ošetření horních končetin

3900 Kč

12 Ošetření

ošetření horních končetin

7200 Kč

Vacuslim 48 anticelulitidní a zeštíhlující metoda může být používána jako samostatné ošetření, nebo v kúře, která se provádí pro trvalé účinky. Kúra se doporučuje 6x až 12x ošetření 2-3x týdně.

Tyo balíčky můžete také využít pro udržovací ošetření 1 x za měsíc.

Fotogalerie