LIPOSONIX LIPOHIFU 

Fokusovaný ultrazvuk je nejnovější liposukční technologie

V současné době patří mezi nejžádanější zákroky (v plastické a estetické medicíně) prémiová liposukce Liposonics , protože její výsledky při formování postavy jsou srovnatelné s tumescentní liposukcí.

     Hledáte způsob, jak se trvale zbavit tuku a mít postavu snů?

Tajemství hollywoodských krásek odhaleno! Skalpel to není...


Co je LIPOHIFU liposonic ?

 -je nejnovější liposukční technologie - neinvazivní redukce podkožních tukových buněk, která již má na světě tisíce spokojených klientů a nyní konečně přichází také do ČR.

Fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Během cca. hodinového sezení (dle rozsahu ošetření) Liposonix dosahuje velmi uspokojivých výsledků.


Jaké jsou hlavní výhody neinvazivní liposukce?

Mezi její hlavní výhody patří zejména bezbolestnost, bezpečnost a časová nenáročnost, navíc ji lze provádět v jakémkoli ročním období. K výkonu neinvazivní liposukce není potřeba žádných předoperačních vyšetření. Po ošetření lze odejít ihned domů a rovněž není třeba nosit kompresní prádlo. Nehodí se však pro osoby, které mají potíže s játry či ledvinami, z důvodů zatížení lymfatického systému a vnitřních orgánů.

Výhody:

 • Výrazný úbytek tuku již po prvních 2 týdnech
 • Neinvazivní zákrok (žádný skalpel, žádné jizvy)
 • Nulová rekonvalescence
 • Časová nenáročnost
 • Komplexní ošetření: redukce tuků a celulitidy
 • Podpora lymfatického systému
 • Zlepšení vlastností pokožky
 • Bez jo-jo efektu

 • Je ošetření bezpečné:

 • Ošetření je bezpečné,klinicky testováno.

 • Vrchní vrstva pokožky zůstává neporušená,vysoká intenzivní fokusovaná ultrazvuková energie se zaměřuje pouze na buňky podkožního tuku a selektivně okamžitě zničí lokalizované tukové buňky mechanickou cestou, zatímco ponechá okolní buňky jako žilky, nervy a svaly nedotčené.

 • Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, modřinka nebo mírný otok, které zmizí během několika hodin nebo dnů, vše závisí na typu pokožky.

 • Výsledky a účinnost přístroje

  Jaké výsledky můžete očekávat

  Jaké výsledky můžete očekávat?
  Jaké výsledky můžete očekávat?

  Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 4 až 6 cm. Dále ukázaly,že jedno neinvazivní ošetření přineslo průměrné zmenšení obvodu nohou 2,5 až 3cm. Jednotlivé výsledky se však u každé osoby, která postoupí ošetření mohou lišit.

  Pokud je tuková vrstva silnější doporučujeme ošetření na stejných partiích opakovat nejdříve po 12 týdnech. Pozor ošetření neřeší obezitu, ale pouze lokální nahromadění tuku.


  Kdy jsou výsledky viditelné?

  Jednotlivé výsledky se však u různých osob můžou lišit. Někteří pacienti již pozorují výsledky za dva týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň.

  Jak dlouho trvá ošetření?

  Přístrojem HIFU body slim, který má 576 lipo-destrukčních bodů se dají ošetřit až 3 oblasti asi za 1 hodinu - záleží na velikosti ploch . Případné další ošetření stejné partie (oblasti) je možné až za 3 měsíce.

  Během ošetření

  Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhé. Aplikovaná energie vytváří mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.


  Po ošetření

  To má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.


  Kontraindikace

  Těhotné ženy , epilepsie , nádorová onemocnění ,akutní zánět nebo infekční choroba ,vážná cukrovka kardiostimulátor


  /


  Nejnovější technologie z USA

  Frakční mikro-fokusovaný ultrazvuk na redukci podkožních tukových buněk. S přesnou kontrolou síly a nasměrování energie.
  Mikro-fokusovaný intenzivní ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí a trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.
  Energie mnoha jiných technologií na odstranění tuků (radiofrekvence, kryolipolýza nebo kavitace) se nachází v blízkosti povrchu kůže silně absorbovaného rozptylu, který omezuje vniknutí do podkožního tuku. Naproti tomu energie Liposonixu dokáže projít přes horní vrstvy kůže a cíleně zasáhnout tukové tkáně bez poškození kůže nebo okolní tkáně. Jiné technologie často používají nízké intenzity energie, nízké frekvence nebo rozostřené energie, což vyžaduje vícenásobné opakovaní ošetření, které nemusí vést k požadovaným výsledkům.

  Kalkulace cen

  1 shot  = ošetřovaná plocha  8cm X 8 cm

  1 Shot

  250 Kč

  1 x Dable Shot

  Na stejné místo aplikujeme cca 1000 výpalů do hloubky 0,8 a 1,3 mm nad sebe 

  350 Kč

  8 Shotů

  1 shot vyjde na 170,-Kč

  1360 Kč

  8 x Dable Shot

  Na stejné místo aplikujeme cca 1000 výpalů do hloubky 0,8 a 1,3 mm nad sebe ( 1 shot vyjde 300,-Kč)

  2400Kč

  10 Shotů

  1 shot vyjde na 150,-Kč

  1500 Kč

  10 x Dable Shot 

  Na stejné místo aplikujeme cca 1000 výpalů do hloubky 0,8 a 1,3 mm nad sebe ( 1 Dable shot vyjde 200 ,-Kč)

  2000 Kč

  Online rezervace

  Zarezervujte si místo včas.