THERMAL BODY CONTOUR

Infra-termální deka

Pocením ke štíhlé linii, krásné, zdravé, vypnuté pleti a psychické pohodě.

Hlavní účinky infra sauna obleku

  • účinně redukuje podkožní tuk

  • napomáhá rychlému odstranění přebytečných tekutin

  • aktivuje metabolismus a zlepšuje krevní oběh

  • výrazný aktivní vliv na redukci váhy

  • infračervené zahřívání napomáhá rychlému vylučování toxinů z těla

  • zabraňuje usazování toxinů v buňkách

  • má prokazatelně příznivý vliv na stav pleti

  • tiší bolest svalů a kloubů

  • uvolňuje šlachy a vazivovou tkáň

  • navozuje svalovou relaxaci, snižuje svalový spazmus

Ideální absolvovat proceduru v bavlněném tričku a volných kalhotách či pohodlných legínách

V našem studiu máte k dispozici sprchu

Spalte 600 kalorií za 40min!

Infračervená deka ( sauna oblek ) je moderní systém umožňující redukci váhy a formování postavy s možností regenerace organismu.

Používá infračervené záření pro přímý ohřev tkání do hloubkyaž 10 cm pod povrch lidského těla. Infra záření, které vyzařuje tento saunovací infra oblekje nastaveno co nejblíže lidskému záření tak, aby tělo mohlo absorbovat co nejvíce infra záření, které se dostane k pokožce.

Záření, které vyzařuje tato metoda je nastaveno co nejblíže lidskému záření tak, aby tělo mohlo absorbovat co nejvíce infračerveného záření, které se dostane k pokožce. Bylo vědecky dokázáno, že infračervené záření urychluje programy na hubnutí, formování postavy a celulitidu.


Prohřívání neboli tzv. moxibusce

působí také velice příznivě na bolavé unavené svaly a klouby.

Prohříváním se zlepšuje krevní oběh a dochází k účinné regeneraci bolavých svalů a kloubů. Blahodárné účinky infračerveného záření na lidský organismus jsou prokázány a léčba infračerveným zářením je běžně používána v lékařství.

Není určen pro pacienty za účelem léčby poruch pohybového aparátu ani jiných onemocnění.

Potící infrasauna nejlépe funguje při teplotě 44-60°C.                                                                          Potivost je až 2x vyšší než u klasické sauny. Pocením spálíte až 600 kalorií za 40min, což odpovídá 5 km intenzivního běhu.

A teď podrobně v odkazech:

Výsledky ošetření

Po všech 10 sezení budete se cítit výrazně lépe, ztratíte na objemu, zbavíte tělo toxických látek, budete se cítit energicky a v psychické pohodě.

Ideální doplněk ostatních redukčních procedur.

Pocity

Infračervenézáření je jedním z nejúčinnějších a nejbezpečnějších metod pro hubnutí a formování postavy.                                                                      Dlouhé infračervené paprsky (FIR) pronikají organismem do podkožních tkání, svalů, kostí, vnitřních orgánů, kde vyvolávají prohřátí, které urychluje krevní cirkulaci, aktivuje buňky a urychluje jejich metabolismus.                                                             Zrychlená látková výměna a zahřívání tukových buněk vede k jejich rychlejšímu odbourávání a tím pádem také k formování problematických partií postavy.

Doporučení před a po ošetření

V den procedury doporučujeme postupně vypít 2 až 2,5 litru vody. Zavodněná pokožka zvyšuje razantně účinnost.

Voda pomáhá infračervenému tepelnému systému při působení. Pijte proto před, při i po sauně. Používejte vodu nejlepší kvality a v dostatečné míře. Koupel nebo příjemná sprcha před prohříváním podpoří větší výdej potu.

Výsledky ošetření mohou být zlepšeny vhodnou dietou a zvýšenou fyzickou aktivitou.

Frekvence ošetření

Pro maximální míru účinnosti doporučujeme absolvovat proceduru celkově 2x - 3x týdně, celkem 10 ošetření

Prohřívání působí také velice příznivě na bolavé unavené svaly a klouby. Infračervená energie produkovaná infračerveným sauna oblekem způsobuje v porovnání s tradiční saunou podstatně intenzivnější vylučování toxických látek z lidského těla. Nepředehřátý vzduch v místnosti v níž kúra probíhá, snáší klient bez problémů i maximální hodnoty přístroje a vnímá je jako příjemné.

Kontraindikace a vše na co se ptáte

Pokud jste nemocní, konzultujte použití infrasauny se svým lékařem.

Pokud používáte jakékoli léky, konzultujte se svým lékařem jakoukoli možnou interakci léku s infračerveným zářením.
Nedoporučuje se zvýšení teploty tělového jádra u lidí s léčbou adrenalinem, systémovým lupus erytematosus anebo skleróze multiplex.
Teplo se nemá používat 48 hodin po akutním poškození kloubního pouzdra, anebo do té doby než dojde k redukci teploty a otoku kloubu.Pokud jsou otoky kloubů chronického charakteru, léčba jakýmkoli zvyšováním teploty nemusí reagovat právě nejlépe. Intenzivní prohřátí je striktně kontraindikováno při infekcích jakéhokoli charakteru a v kterémkoli místě našeho organismu.
Kovový materiál, umělé klouby, kosti a jakékoli jiné chirurgické implantáty obecně odrážejí infračervené paprsky, a proto nejsou tímto systémem zahřívány.Nicméně je doporučena konzultace s lékařem před začátkem používání Infračerveného Termální Systému. Samozřejmě, pokud by se vyskytly bolesti kdekoli blízko implantátu, okamžitě přerušte používání.
Samozřejmě kontraindikací je jakékoli další používání infrasauny u lidí, u kterých se jejich zdravotní stav zhorší.
Lidé používáním Infračerveného Termálního Systému nepociťují bolest a pokud ano, je používání kontraindikováno, anebo dočasně nevhodné.
Nepokoušejte se o osobní léčbu jakéhokoli onemocnění pomocí Infračerveného Termálního Systému bez supervize a doporučení vašeho lékaře. 

Ceník

Součástí ceny je možnost využití sprchy a ručníků

1 ošetření   30 minut

300 Kč

1 ošetření    40minut

400 Kč

10 ošetření 30 minut

2 500 Kč

10 ošetření 40 minut

3 000 Kč

Online rezervace