Zpevnění povadlých paží

Naprosto převratné řešení povadlých paží s fantastickým účinkem

Povislé paže jsou podobné jako vrásky-žádná ženaje nechce mít,ale nakonec se dříve nebo později dostaví.

Přestože mohou být jen estetickou vadou,jejich povadlý vzhled je nepříjemný. Jedná se totiž o místo ,které rychle odhalí Váš věk.

Spojení vysoce profesionální kosmetiky a Blue wave - modrého laseru zaručí fascinující výsledek při řešení tohoto problému

pokud člověk zhubne má povolenou kůži bez svalového napětí.

Všechny ženy si vždy přejí mít pevné , ženské a mírně vypracované paže.

TRIO LIFT blue laser energy wave

modrého laseru, bipolární radiofrekvence a podtlaku. Jako jedni z prvních v západních Čechách Vám nabízíme nejúčinnější neinvazivní lipolýzu s modrým trio-laserem, která je velmi oblíbená především v USA, ve Francii a Velké Británii. LipoSystem Blue laser energy wave je nová revoluční neinvazivní metoda, určená pro rychlou a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk.

LipoSystem je až 3x účinnější než dosavadní běžné neinvazivní liposukce Zasáhne i tukové buňky, které při běžném ošetření zůstávají nedotčeny! Toto revoluční ošetření je nejen velmi účinné v rozštěpení tukových buněk, ale také současně podporuje metabolismus a zvýšení lymfatické drenáže, tolik potřebné k opravdovému odstranění tukových buněk z těla.

FREKVENCE a POČET OŠETŘENÍ:

Frekvence ošetření se doporučuje jedenkrát týdně. Počet ošetření je závislý na míře postižení a požadovaném efektu. Průměrný počet sezení je zhruba 3-5 návšťev.

pokud člověk zhubne má povolenou kůži bez svalového napětí.

Všechny ženy si vždy přejí mít pevné , ženské a mírně vypracované paže.

PROGRAM PRO REMODELACI PAŽÍ - Jedná se o intenzivní kosmetický program . Specifický ,lokalizovaný a neinvazivní ,který působí uvnitř tkání a efektivně tak čelí povadlosti paží. Aktivní složky: 

  • Výtažek z planktonu: Vysoce účinná aktivní látka napodobuje efekt odporového fyzického cvičení. Zlepšuje tonus a tvaruje siluetu paží.
  • Organický křemík: Životně důležitý prvek pro existenci kolagenových a elastinových vláken , klíčový pro tvorbu pojivových tkání. Stimuluje produkci nového ,kvalitního kolagenu a elastinu.

POSTUP OŠETŘENÍ:

  1. Peeling ošetřované partie
  2. Aplikace aktivní ampule
  3. Lymfatická podtlaková masáž přístrojem TRIOLIFT s radiofrekvencí a modrým laserem ( cca 30 minut)
  4. Aplikace zábalových rukávů
  5. Lymfodrenáž celých paží a ramene
  6. Nanesení specifického krému na paže