Arosha Lipo Fit

zacíleno na břicho a trup


Oblast břicha, pasu a boků  jsou jednou z oblastí, kde se nejčastěji ukládá přebytečný tělesný tuk. Nyní se tohoto problému můžete rychle a neinvazivně zbavit pomocí pokročilého, expresního ošetření LIPOFIT italské značky AROSHA 

Zkušenosti s Aroshou

Italská kvalita řady AROSHA a naše dlouholeté zkušenosti se spoluprací se značkou, umožňující dokonalý, individuální výběr vhodného typu obvazů, doba ošetření a doplňkové aktivity jsou zárukou těch nejlepších výsledků!  

Jedná se o lipolytické ošetření (redukce tukových buněk), intenzivně zeštíhlující, určené pro problematickou část těla, kterou je břicho, pas a boky. 

Díky koncentrátům obsahujícím speciální molekulární syntézu, která působí rychle a cíleně na adipocyty, aktivuje jejich metabolismus, umožňuje efektivně modelovat a redukovat tukovou tkáň v této oblasti. Ošetření LIPOFIT bylo speciálně vyvinuto pro potlačení a ošetření lokalizovaného břišního tuku kolem boků, pasu a boků. Jde o vícestupňovou akci za účelem vysněné postavy. Podle závažnosti problému individuálně volíme počet doporučených ošetření a jejich frekvenci. 

O ČEM LÉČBA JE?

Ošetření spočívá ve vícestupňové péči pomocí profesionální sady AROSHA LIPOFIT

1. Prvním krokem je příprava pokožky na ošetření kyselinou glykolovou.
2. Poté na vybranou oblast (břicho, pas, boky, boky) aplikujeme přípravek připravený na místě našimi specialisty. V jehož složení jsou dva specializované gely AROSHA (ADIPOLESS a ADIPOSLIM)
3. Po nanesení připraveného přípravku aplikujeme na ošetřované místo speciální matrici 3D LIPOSOLVE by AROSHA, matrice díky své struktuře a nasáknutí účinnými látkami vykazuje intenzivní efekt spalování tuků.
4. V této fázi můžeme provoz kúry posílit doplněním o lymfodrenáž nebo Lipodron elektroterapy.
5. Po ~ 30 minutách aktivního provozu (s nebo bez drenážního obleku) je ošetření ukončeno provedením specializované masáže modelované oblasti.

EFEKTY:

Expresní efekt tvarování postavy.
Zmenšení obvodu a vyživení pokožky již po prvním ošetření.
Pokud použijete sérii ošetření šitých na míru individuálním potřebám pleti a stávajícím problémům, účinky ošetření jsou velkolepé.

Komplexně v komplexech! Všechna ošetření v našem studiu lze mezi sebou libovolně kombinovat a dosáhnout tak synergického efektu - vzájemného posílení jejich působení. Díky tomu jsme schopni urychlit a prohloubit dosažené výsledky! Naši specialisté vám rádi připraví individuální akční plán, který bude pro vás ten nejlepší.

Neváhejte nás kontaktovat pro bezplatnou konzultaci

Často kladené otázky:

  • Jak dlouho procedura trvá?

Ošetření s přípravou trvá 60 minut.

  • Kdy jsou viditelné první účinky ?

Efekt je viditelný již po prvním ošetření, ale pro jeho posílení a zachování doporučujeme sérii minimálně 4 ošetření. .

  • Jak se na proceduru připravit?

Na zákrok není potřeba se nijak zvlášť připravovat. Na místě pacient obdrží jednorázové spodní prádlo, protože se jedná o mokrou proceduru.

  • Jaké jsou kontraindikace?

Kontraindikacemi léčby jsou: těhotenství a kojení, kožní záněty, poruchy prokrvení a problémy s krevním tlakem.  

Důležitá domácí podpora