Arosha Body Wrap system

Arosha je evropským lídrem produktů siluety modelingu, boje s celulitidou a nechtěnými centimetry 
Značka se prodává po celém světě  Vyznačuje se italskou kvalitou ,komfortním použití a mnoho účinných řešení, jejichž účinky jsou viditelné za velmi krátkou dobu 
Ověřený systém tělových bandáží s okamžitým úbytkem tělesného objemu s garantovaným účinkem

                 Zmírněte projevy Vaší celulitidy a zhubněte

Před výběrem správného programu Arosha (počet ošetření a typů použitých obvazů) vás zveme na bezplatnou kosmetickou konzultaci v našem salonu. Během této návštěvy diagnostikujeme problém, se kterým se potýkáte, stupeň a typ celulitidy atd., A vybereme vhodný léčebný program. 

Jaké výsledky budou dosaženy po prvním ošetření?

Tento druh ošetření dává klientovi již po prvním sezení pocit, že se zlepšil stav pokožky, bude více pevná, posílená, hladká a bude mít zdravější vzhled a ztratí na objemu.

           Jsou výsledky zaručeny?

Klienti budou pozorovat viditelné výsledky už po prvním sezení a tyto výsledky budou zachovány pokud klient nepřibere na váze, jelikož se nejedná o úbytek vody. Je důležitá zdravá výživa a dodržet jedno ošetření za měsíc na udržení.

O kolik centimentů je možné zeštíhlet?


Můžeme říci, že klient bude výsledky pozorovat již po prvním ošetření, dojde k významnému úbytku centimetrů u té části těla, na které proběhlo ošetření, zároveň dojde k úbytku celulutidy.
Doporučujeme však minimálně 8 ošetření.

      Jsou nějaké nežádoucí účinky?

Nebyly zjištěny žádné nežádoucí účinky. Po některých ze zábalů může být pokožka začervenalá vlivem chemické reakce aktivních složek. Vymizí do jedné hodiny po ošetření.

Expresní programy na hubnutí, zpevnění a proti celulitidě.

Arosha jsou exkluzivní léčebné programy. Jsou založeny zejména na speciálních, jemných obvazech bohatých na inovativní složení účinných látek určených k boji proti nedokonalostem těla. Díky specializovaným léčebným programům mají zvlhčovací, napínací, zpevňující, odvodňovací, tvarovací a anticelulitidní účinek.

Bandáže Arosha jsou vyrobeny z měkké bavlny namočené do vysoce koncentrovaných účinných látek. Během léčby se složky z obvazu uvolňují a postupně pronikají pokožkou. Kromě toho byly různé vzorce rozděleny do kategorií ošetření, protože musí především reagovat na specifické potřeby pokožky. Výsledkem je široká škála, a proto jsme schopni bojovat proti různým nedokonalostem
pleti. A co víc, protože metoda Arosha nevyužívá tlak, jsou léčby také ideální pro lidi s cévními problémy na nohou nebo pažích. Proto jsou pro tyto pacienty vybírány jednotlivé programy.

Druhy bandáží

Arosha bandáže nabízejí několik druhů aktivních roztoků, jimiž jsou napuštěné bavlněné pruhy "obvazů".

lipofit kit NOVINKA - hubnutí břicha
lipofit kit NOVINKA - hubnutí břicha

Sada s lipolytickým účinkem, intenzivně zeštíhlující, určená pro problematickou část těla, kterou je břicho.

 Díky koncentrátům obsahujícím speciální molekulární syntézu, která pracuje rychle a je zacílena na adipocyty a aktivuje jejich metabolismus, umožňuje efektivně modelovat a snižovat břišní tuk. 

adipocel kit - vláknitá celulitida
adipocel kit - vláknitá celulitida

Sada určená k boji s vláknitou celulitidou v pokročilém stádiu. 

ADIPOCEL KIT je kombinace různých ingrediencí zaměřených na boj proti růstu adipocytů a deformaci kolagenových vláken - faktorů odpovědných za vznik hrudek celulitidy na pokožce.


oedemacel kit - vodní celulitida a otoky
oedemacel kit - vodní celulitida a otoky

Sada určená k boji s problémem s otoky celulitidy. 

Jedinečná kombinace účinných látek, působící synergicky, bojuje proti primárním příčinám celulitidy, tj. Vazodilataci a akumulaci mezibuněčných tekutin.

zpevňující sada - tvarování těla
zpevňující sada - tvarování těla

Sada je speciálně navržena tak, aby zvedala a tvarovala tělo, dodávala mu elasticitu a poskytovala dostatečnou hydrataci pokožky. Sada se doporučuje zejména jako léčba po hubnutí,
těhotenství a kojení. Je ideální pro problémy se strijemi a jako prostředek proti stárnutí. 

Kalkulace cen

BODY WRAPING je absolvován v přístrojové lymfodrenáži. Doba celkového ošetření je 60 - 90 minut


BODY WRAPING malá partie

Ruce / Bříško 

850 Kč

BODY WRAPING velká partie

Stehna+ lýtka/ bříško + hýždě + 45 minut lymfodrenáže

1490 Kč

BODY WRAPING  celotělový

Lýtka + stehna+ hýždě + bříško + ruce + 60 minut lymfodrenáže

1990 Kč

LIPOFIT nekompromisní hubnutí břicha

Redukce trupu , břicha a boků + elektroterapie BODYTER

1490 Kč

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas.