KRYOLIPOLÝZA

Vyženeme tuky mrazem

Kryolipolýza je nejúčinnější neinvazivní liposukce a její výsledky jsou srovnatelné s invazivní a bolestivou liposukcí.

Nejnovější přístroj z roku 2020

CRYO FAT freeze COOL 4D

Výzkum a technologie přístrojů se každým rokem zdokonaluje. Nejnovější přístroje zvyšují účinnost ošetření a snižují potřebný čas aplikace. Inovujeme pro MAXIMÁLNÍ efektivnost 

Věděli jste ,že efektivitu ošetření určuje i stáří přístroje? 

Čím je přístroj starší ,tím klesá jeho výkonnost , a to i přes pravidelný servis. 


V čem se lišíme ?

K ošetření používáme ochrannou membránu CRYO PAD, která je jediná na našem trhu s certifikací Státního zdravotního ústavu.

Na každé nasátí dostáváte novou - nepoužíváme opakovaně, jde nám o MAXIMÁLNÍ BEZPEČÍ. MRAZÍME - NECHLADÍME !!!Aplikované teploty jsou pod bodem mrazu. Ošetření provádíme v hodnotách - 6 ° C od minimálně - 2° C. Nová technologie Pulzace zajišťuje pohodlnější a zdravější stav po ošetření .Dokážem dvě nasátí najednou,   Máme tři velikosti hlavic.Současně aplikujeme IR LED (  zelené LED světlo)

Rozsah mražení -10° C. - +10° C.  vždy je nutné uzpůsobit tloušťce tukové tkáně.

Cílené zmrazování tukových buněk probíhá skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. Tukové buňky jsou na chlad více citlivé než pokožka, nervy a svaly.                                                        Proces je postupný, bezpečný a nezvyšuje hladinu cholesterolu a triglyceridů.                                                                              Aplikace je vhodná na oblasti lipomatóz  (lokálního nahromadění tuku do tukových boulí), technika není redukční kúra.

Kryolipolýza není zeštíhlující ošetření. Pokud trpíte problémy s nadváhou, je třeba podstoupit vhodné ošetření pro redukci hmotnosti. Kryolipolýza je ošetření lokálních oblastí, určené k redukci nahromaděného tuku .

Zmenšuje objem daných partií a umožňuje tak modelovat postavu.

Partie vhodné k aplikaci

           Lokalizace s dostatkem tukové tkáně.

Ošetřujeme: bříško, boky, zadeček,vnitřní stehna, záda, kolena, lýtka a paže.

Postup ošetření

  1. Zhodnotíme a zakreslíme požadovanou partii
  2. Na ošetřované místo umístíme originál nemrznoucí membránu, která chrání ošetřované místo před postižením mrazem. Membrány jsou medicínsky schválené a JEDNORÁZOVÉ ! Vždy je před Vámi rozbalíme z originálního obalu
  3. Přiložíme aplikační hlavu a pod tlakem dojde ke vtažení kožní tkáně do hlavice
  4. Zapnou se IR LED diody,které podporují krevní oběh a zvyšuje tak aktivitu v ošetřované oblasti.
  5. Postupně aplikační hlavice dosáhne mrazivé hodnoty.
  6. Po 45 ti minutách hlavu odsajeme a ošetřené místo necháme volně aklimatizovat.

Doporučený počet ošetření je  2-3.

Doba mezi ošetřeními je 4-6 týdnů.

Při jedné návštěvě lze ošetřit více partií.

Co je Kryolipolýza ?

je nechirurgické neboli neinvazivní ošetření zaměřené na redukci podkožního tuku.

Principem je řízené ochlazování tukových buněk vedoucí ke krystalizaci lipidů.

Poté nastává apoptóza - odumírání a postupné uvolňování odumřelých buněk.

Jakmile jsou poškozené buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa a zmenšují taktukovou vrstvu.

Výsledek ošetření

Po jedné aplikaci dochází  ktrvalému úbytku 25 - 30 % tukových buněk v ošetřované oblasti. Výsledek po ošetření je trvalý, na jednu oblast postačí 1-2 ošetření (dle poškozeni oblasti tukem)

Výsledek je viditelný za 4-6 týdnů.
 ( U klientek již první známky po 21 dnech)

Opakování ošetření na stejném místě je možné až po 8 týdnech . Jinou partii můžeme ošetřit kdykoliv.

Náš certifikovaný přístroj CRYO FAT freeze COOL 4D využívá k ošetření unikátní kombinaci :

 

VAKUOVÁ APLIKACE při které dochází k nasátí ošetřované oblasti do hlavice přístroje. Vakuová technika vykazuje lepší účinek a nižší riziko prochladnutí vnitřních orgánů.

LED světelného působení.Zelené světlo působí na začátku ošetření prvních 5-15 minut pro prohřátí tkáně v rozmezí 37-45 stupňů Celsia a zároveň zvyšuje lokální prokrvení a tím zabraňuje jejímu přemrznutí.

PULZACE tlaku v hlavici pro pohyb tukových buněk během krystalizace snižuje možné zatvrdnutí zmražené tkáně a eliminuje vznik možných modřin po ošetření .

TŘI VELIKOSTI nasávacích hlavic. Dvě velké hlavice jsou vhodné na většinu oblastí. Střední a malá hlavice většinou na ruce, kolena a velmi štíhlé slečny, kde se Vám velké hlavice nepřisají.

DVĚ NASÁTÍ NAJEDNOU .Dvě hlavice pracují souběžně, zkrátíme tak čas aplikace až o polovinu.

Kontraindikace:  pro užití této metody jsou zejména u rizikových skupin, a to v těchto případech onemocnění:

onkologická léčba, epilepsie, silná antidepresiva, těhotenství a kojení, vážná onemocnění srdce, ledvin, jater, oběhové soustavy závažná kožní a infekční onemocnění, trombóza, léky na ředění krve, ateroskleróza, krvácivé stavy, cirhóza jater, diabetes s léčbou inzulínem, implantáty z kovu v těle v místě ošetření. Také se nedoporučuje při menstruaci a ani při extrémní obezitě.

Ceník ošetření

Nasátí trvá 30 minut. Během jedné návštěvy je možno aplikovat dvě nasátí najednou. V jeden den jsou možné maximálně 4 nasátí.

1 nasátí 


950 Kč

2 nasátí 


1500 Kč

4 nasátí 

2500 Kč

Online rezervace