Akční nabídky


Aktuální nabídka zvýhodněných služeb pro ZÁŘÍ a ŘÍJEN2019

NOVINKA !!

Chcete, aby vaše tělo získalo více tvaru do 3 týdnů?

Například pro vaši svatbu ? 
Přibrali jste přes léto  a teď vás trápí nadbytečná kila?
Nebo jste porodili krásné dítě po devíti měsících a můžete použít nějakou pomoc při opětovném zpevnění bříška?

Sleva 20 %     Bronze 25 %    Silver 30    % Gold 35%

Metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting .                  Zaměřená na revitalizaci pokožky a vyhlazení vrásek i mimických rýh. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu.

Sleva 30 %     Bronze 35%    Silver 40   % Gold 50 % 


Nejnovější liposukční technologie - neinvazivní redukce podkožních tukových buněk. Fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Během cca. hodinového sezení (dle rozsahu ošetření) Liposonix dosahuje velmi uspokojivých výsledků.

Akce : 1 shot pouze 150 Kč

K redukci podkožního tuku dochází ochlazováním tukových buněk, přičemž ... Výzkum prokázal, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než pokožka, nervy a svaly. ... zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň 

Sleva 40%    Bronze 45%    Silver 50   %    Gold 60%  

Jedná se o neinvazivní bezpečné ošetření vhodné zejména k redukci tukových polštářků,které jsou velmi obtížně odstranitelné dietou či cvičením. Zároveň toto ošetření revolučním způsobem formuje postavu. Výsledky jsou jasně viditelné již po prvním ošetření.

Sleva 40%         Bronze 45%   Silver 50 %      Gold 60%