HIFU UltraShape V4 

KOMBINOVANÁ NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE

Radiofrekvence . Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Dochází ke zvýšení toku v krevním řečišti a následnému zrychlení odplavení uvolněného tuku po ultrazuku.


Ošetření je vhodné pro muži i ženy s vrstvou podkožní tukové tkáně větší než 1,5 cm

Velmi vhodné pro  řešení fibrózní a kombinované celilitidy..

Nejčastěji ošetřovanými oblastmi jsou boky, břicho , stehna , hýždě.

Je metoda narušení podkožní tukové tkáně určena pro neinvazivní estetické tvarování těla.

Tato technologie využívá kombinace fokusovaného ultrazvuku a radiofrekvenčních vln.

Fokusovaný ultrazvuk  rozrušuje membrány tukových buněk .Prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí a trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován.


Součástí ošetření je strojová lymfodrenáž, která podpoří vstřebání uvolněných tuků do lymfatického systému a zrychlí jejich následné vyloučení z těla.


Výsledek? Po jednom sezení se zmenší obvod ošetřované oblasti o 1,5 - 2 centimetry. Potřebný čas k vyplavení tuku z těla je 3 -4 týdny. Pokud chcete zhubnout více než 5 milimetrovou vrstvu podkožního tuku, je ošetření možné opakovat, a to po 14 denním  intervalu. V případě řešení celulitidy je třeba opakovat minimálně 1x.

Bolí to ? Ne . V místě ošetřované partie cítíte teplo a jemné poštipkávání.

Jak dlouho ošetření trvá? Záleží na velikosti partií ,které je třeba ošetřit. Obvykle trvá 30 minut až 1,5  hodiny, délka ovšem závisí na velikosti ošetřované plochy.

Doporučení po ošetření :  K podpoření požadovaného  efektu doporučujeme po ošetření omezit ve stravě živočišné  tuky, cukry a zvýšit fyzickou aktivitu .

Kontraindikace: těhotenství, onemocnění jater, těžké metabolické choroby, poruchy metabolismu krevních lipidů, poruchy krevní srážlivosti, onemocnění pojivových tkání a srdeční pacemaker.

Ceník


30 - 40 minut

( např. břicho, boky, vnitřní nebo vnější stehna )

1 500 Kč

50 -60 minut

( např. vnitřní nebo vnější stehna, hýždě, větší břicho)

2 000 Kč

70 - 90 minut

celá stehna , hýždě s horní partií stehen a větší plochy)

2 500 Kč

Opakování návštěvy    SLEVA

- 20 %

Před ošetřením musí klient absolvovat vstupní konzultaci. Operátorka při ní zhodnotí vhodnost ošetření  a jak velikou oblast je možno ošetřit .Po dohodě s klientem určí cenu za zákrok.

FOTO: po jednom ošetření boků. cca 40 minut + strojová lymfodrenáž.

Objednejte se on-line